Aktualności

Chińczycy wydrukowali samochód

Po wydrukowaniu ekskluzywnej willi w ciągu zaledwie kilku dni, Chińczycy wracają z równie ciekawą propozycją. Chodzi tu o wydrukowany… samochód.

Sanya Sihai to chińska spółka, która być może zmieni oblicze współczesnej motoryzacji. Otóż firma wyprodukowała samochód o napędzie elektrycznym drukując go. Według Sanya Sihai to pierwsze tego typu auto w Chinach.

Najciekawszym aspektem samochodu poza oryginalną technika produkcji, jest jego cena. Auto kosztuje zaledwie 1770 USD (6,6 tys. zł). Tworzenie prototypu zajęło 1,5 miesiąca, natomiast samo drukowanie zajęło zaledwie 5 dni. Główny projektant Chen Mingqiao poinformował, że gestość materiału, z którego stworzono nadwozie, jest to jedynie jedna siódma, jedna ósma wagi metalu. Maksymalna prędkość samochodu to 40km/h.

Wiecej na:

http://moto.pb.pl/4040128,99277,chinczycy-wydrukowali-auto-za-6-6-tys-zl-wideo?utm_source=newsletter.pb.pl&utm_medium=mail 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.