Aktualności

Swatch wygra rywalizację z Apple w Chinach?

Swatch chce przebić Apple, dotychczasowego lidera w płatnościach mobilnych na rynku chińskim, podaje CNBC. Szwajarski koncern zrzeszający prodcentów zegarków planuje podbój przy pomocy najnowszego zegarka.

Pod względem technologicznym najnowszy model firmy Swatch, Bellamy, nie jest smartwatchem. Jest to zegarek analogowy z wewnętrznym chipem pozwalającym na wykonywanie płatności zbliżeniowych. Żeby zapłacić zegarkiem Swatch’a nie trzeba łączyć się z internetem czy telefonem. Urządzenie skonstruowane jest w oparciu o technologię komunikacji zbliżeniowej, wystarczy dotknąć terminala zegarkiem.

Swatch Bellamy jest odpowiedzią na "jabłuszkowy" Appe Watch. Rynek chiński generuje aż 45 proc. przychodów ze sprzedaży dla szwajcarskiej firmy.

Więcej na:

http://pulsinnowacji.pb.pl/4324374,75120,swatch-chce-przebic-apple-w-chinach?utm_source=newsletter.pb.pl&utm_medium=mail 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.