Aktualności

Smartfony Xiaomi coraz bardziej nowatorskie

Dotychczas smartfony Xiaomi były odpowiedzią na technologie stosowane w produktach Apple'a i Samsunga. Chińska firma postawiła jednak na innowacyjność i wyprodukowała smartfona, jakiego nie ma jej konkurencja.

Dwa najnowsze modele Xiaomi budzą duże zainteresowanie. Pierwszy z nich, model Mi Note 2 jest odpowiednikiem Samsunga Galaxy Edge o zakrzywionym wyświetlaczu. Prawdziwą sensacją okazał się jednak model Mi MIX, który został zaprojektowany przez znanego projektanta Philippa Starcka.

Smartfon posiada niezwykle cienką ceramiczną obudowę, która zajmuje zaldwie 9 proc. przedniego panelu. Dzięki temu Mi MIX jest nazywany "smartfonem bez ramki", ponieważ jest ona niemal niewidoczna. Wyposażony jest w 6,4-calowy ekran i procesor Snapdragon 821. Podstawowa wersja 128 GB trafi do sprzedaży w Chinach już w listopadzie i będzie kosztować 510 USD.

Więcej na: http://pulsinnowacji.pb.pl/4642522,31121,xiaomi-ucieka-konkurencji?utm_source=newsletter.pb.pl&utm_medium=mail&smclient=df0ee8a8-7d95-11e6-874d-0cc47a1256ac&timeZoneId=Europe%2FWarsaw

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.