Aktualności

Polskim przedsiębiorcom teraz łatwiej rozwijać biznes w Chinach

Przedsiębiorca z Polski, który ma zamiar rozpocząć działalność w chinach może liczyć na wsparcie tamtejszych instytucji – zakłada podpisane we wrześniu porozumienie o współpracy między Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych a władzami miasta Hangzhou.

– Podpisaliśmy porozumienie z władzami jednego z najszybciej rozwijających się miast Chin Środkowych – miastem Hangzhou. Jest to kolejne porozumienie, jakie PAIiIZ zawiera z różnymi instytucjami na terenie Chin – powiedział prezes PAIiIZ Sławomir Majman. Dodał, że w Hangzhou nie działają jeszcze polscy przedsiębiorcy. Do tej pory wybierali głównie Pekin.

Wyjaśnił, że takie porozumienie pozwala polskiemu przedsiębiorcy nie czuć się samotnym na terenie Chin. W tej umowie – dotyczy ona również chińskich przedsiębiorców chcących u nas rozpocząć biznes – wzajemnie zobowiązujemy się m.in. do pomocy w organizacji spotkań, czy kontaktów biznesowych – podkreślił.

Więcej:
http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzanie/artykul/polski;przedsiebiorca;bedzie;mial;latwiej;w;chinach,18,0,675346.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.