Aktualności

Luksusowe alkohole zmorą chińskiej administracji. Władze skontrolują wydatki

Wydatki chińskich urzędników na luksusowe alkohole zostaną prześwietlone. To kolejne działania podjemowane w ramach zapoczątkowanej przez Xi Jinpinga kampanii antykorupcyjnej.

Wniosek do lokalnych władz partyjnych o przeprowadzenie kontroli wydatków na luksusowe trunki wystosowali przedstawiciele Partii Komunistycznej. Audyt ma objąć okres od stycznia do sierpnia br. i dostarczyć informacji o wielkości wydatków oraz wyszczególnić konkretnych nabywców alkoholu i uczestników bankietów, na których był on serwowany.

Dystrybutorzy trunków z wyższej półki mocno odczuli spadek sperzdaży już w 2012 r., kiedy rozpoczęła się kampania antykorupcyjna zapoczątkowana przez prezydenta Xi Jinpinga. Działania antykorupcyjne podejmowane w ramach kampanii koncentrują się przede wszystkim na wydatkach urzędników na rozrywkę.

Więcej na: https://www.pb.pl/chinskie-wladze-sprawdza-wydatki-urzednikow-na-luksusowe-alkohole-868490?utm_medium=email&utm_source=newsletter.pb.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.