Aktualności

Łódź będzie miała loty czarterowe z prowicji Henan?

Przed portem lotniczym w Łodzi pojawiła się szansa na poprawę sytuacji. Lotnisko oraz biuro turystyczne Rainbow podpisały list intencyjny z chińską spółką państwową z sektora lotniczego. Na podstawie porozumienia mają zostać wypracowane nowe połączenia czarterowe z Łodzi do prowincji Henan w Chinach.

Memorandum o współpracy i wymianie turystycznej, edukacyjnej i handlowej zostało zawarte ze spółką HNCA Henan Civil Aviation Development and Investments, która reprezentuje prowincję Henan. Celem chińskiej firmy są inwestycje w rozwój transportu lotniczego i infrastrukurę lotniczą.

– To szansa na ożywienie i odczarowanie łódzkiego portu – nie ukrywa zadowolenia Anna Midera, prezes lotniska na łódzkim Lublinku. – My jesteśmy gotowi od zaraz.

Więcej na: http://www.dzienniklodzki.pl/komunikacja/lotnisko-w-lodzi/a/lodzki-port-lotniczy-liczy-na-chiny-beda-polaczenia-czarterowe-z-henan,12401034/

 

 
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.