Aktualności

Podsumowanie Złotego Tygodnia

Złoty Tydzień w Chinach rozpoczął się 1 października i trwał 7 dni. Czas ten był wolnym od pracy co wiązało się z tym, że mieszkańcy Chin mogli wykorzystać ten czas na podróże i zwiedzanie.

Według szacunków Chińskiej Akademii Turystyki aż 705 mln obywateli Państwa Środka udało się w podróż, z czego 6 mln za granicę. Był to wzrost o 10% w porównaniu do roku poprzedniego.

Najwięcej osób wybrało się do górzystego regionu Yunnan, który położony jest nad rzeką Jangcy oraz do modnego kurortu Sanya w prowincji Hajnan. Tłumy dało się zauważyć również w ogromnych metropoliach, jak w Szanghaju czy Pekinie.

Jak wynika z raportu agencji turystycznej osoby, które udały się za granicę najczęściej wybierały Tajlandię oraz Japonię. Kolejne miejsce zajęły Stany Zjednoczone, Singapur, Australia, Kanada, Wietnam, Włochy, Rosja i Malezja.

Więcej informacji na stronie: https://turystyka.wp.pl/zloty-tydzien-w-chinach-jak-to-jest-kiedy-ponad-miliard-ludzi-ma-jednoczesnie-urlop-6175684047493249a

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.