Aktualności

Wpływ Chin na całą branżę IT na świecie

Na XIX Kongresie Komunistycznej Partii Chin prezydent Xi Jinping dał jasno do zrozumienia, że przyszłość Państwa Środka wiąże się z nowymi technologiami.

Chińska Republika Ludowa od lat inwestuje w badania nad sztuczną inteligencją, a rządowy plan zakłada, że do 2030 roku Chiny staną się centrum innowacji w tej dziedzinie.

W zeszłym roku premier Li Keqiang ogłosił plan wykorzystania Big Data w modernizacji systemu zarządzania państwem oraz plan Internet Plus, którego celem jest zwiększenie integracji Internetu z gospodarką i społeczeństwem.

W 2020 roku zakończy się obecnie realizowany 15-letni plan rozwoju Państwa Środka, ale Przewodniczący Komunistycznej Partii Chin już teraz ogłosił, że udało się za jego pomocą stworzyć umiarkowanie zamożne społeczeństwo.

Więcej informacji na stronie: https://www.dobreprogramy.pl/AI-Big-Data-i-Internet-to-przyszlosc-Chin-wolnych-od-blednych-punktow-widzenia,News,83788.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.