Aktualności

Elektryczne autobusy z Chin

Targi w Kortrijk to miejsce spotkań światowych producentów autobusów. Liderem w tej dziedzinie jest chińska firma Yutong, która na targach pokazała cztery autobusy.

Elektryczne pojazdy marki Yutonga osiągają długości od 6 metrów do 12 metrów. Modele oznaczone E6, E8. E10 i E12 są całkowicie zasilane energią elektryczną, natomiast modele H8 i H10 to pojazdy hybrydowe.

Niedawno do miasta Dali trafiło 14 elektrycznych autobusów marki Yutong, a niedługo po tym 34 hybrydowych autobusów miejskich.

Modelowym przykładem elektryfikacji chińskiego transportu jest miasto Shangqiu, które w ciągu dwóch lat zakupiło łącznie 945 w pełni elektrycznych autobusów miejskich. Miasto przymierza się do zakupu kolejnych 100 elektrycznych autobusów, działania te z pewnością pozytywnie wpłyną na zapobieganie w powstawaniu zanieczyszczeń powietrza, z którymi Chiny nieustannie walczą.

Więcej informacji na stronie: http://www.infobus.pl/busworld-2017-elektryczna-strona-chin-yutong-film-_more_99739.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.