Aktualności

W Chinach powstała strona internetowa do zbierania donosów

Strona została założona przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego Chińskiej Republiki Ludowej i są na niej informacje odnośnie nagród za donosy na tematy potencjalnie zagrażające władzy.

Głównymi wątkami na stronie są te o korupcji, szpiegostwie czy działalności wywrotnej. 12339.gov.cn bo tak nazywa się powstały portal, ma na celu wezwanie wszystkich obywateli do zgłaszania wszelkich nieścisłości oraz przypadków podżegania przeciwko władzy. Na liście znalazło się również wiele tematów odnośnie wykorzystywania religii do działań zagrażających bezpieczeństwu. Osoby, które będą miały znaczny wkład w zwalczanie niepożądanych działań zostaną finansowo wynagrodzone. Za informacje o szpiegach nagroda może wynosić od 10 tys. do 500 tys. juanów.

Więcej informacji na stronie: https://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,31081,chiny-powstala-strona-internetowa-do-zbierania-donosow-na-szpiegow-i-lapowkarzy.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.