Aktualności

Film ” Tamte dni, tamte noce” zakazany w Chinach

Do dystrybucji w chińskich kinach nie trafi oscarowy film "Tamte dni, tamte noce" ("Call Me By Your Name"). Dramat nie będzie również miał swojego pokazu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Pekinie. Takie obostrzenia zostały zastosowane ze względu na wątek homoseksualny.

Film " Tamte dni, tamte noce" opowiada historię romansu między dwoma młodymi mężczyznami, został czterokrotnie nominowany do Oscara oraz zdobył jedną statuetkę za najlepszy scenariusz adoptowany. Mimo to  obywatele Chin nie będą mogli go zobaczyć. W Chinach homoseksualizm jest nielegalny i wszystkie filmy o podobnej tematyce trafiają do cenzorów. W minionych latach zakazano również pokazywania filmów takich jak: "Pogromcy duchów", "Deadpool", "Mad Max: Na drodze furii" czy "Avatar".

Więcej informacji na stronie: https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/film-tamte-dni-tamte-noce-zakazany-w-chinach/lqd4wcr

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.