Aktualności Targi branżowe

II edycja China Expo Poland

Ponad 6100 zwiedzających zapoznało sie z ofertą ponad 200 wystawców z Chin podczas Targów China Expo Poland 2012, ktore odbyły sie w dniach 20-22 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wydarzenie zainaugurowala uroczysta ceremonia otwarcia, w której wzięło udzial wiele osobistości z polskiego i zagranicznego swiata polityki oraz biznesu, w tym nowo mianowany ambasador Chinskiej Republiki Ludowej w Polsce, Xu Jian.

ce1_300

Dodatkowo drugiej edycji China Expo Poland towarzyszyly konferencje dotyczace dwustronnej współpracy organizowane w ramach Dni Eksportera i Importera. Wzięło w nich udział łącznie ponad 1000 osób, a największym zainteresowaniem cieszyły się tematy związane z importem: „Negocjacje z partnerem chińskim”, prowadzone przez Dyrektor Generalną spółki BigChina – Paulinę Kiełbus.

Na zwiedzajacych czekaly również atrakcje nawiązujące do kultury i tradycji Chin, ciekawe pokazy i konkursy. Przez trzy dni targów na stoiskach prezentowano produkty z wielu branż m.in. elementy wyposażenia kuchni i łazienek, artykuły budowlane, narzędzia, części samochodowe, artykuły dekoracyjne, tekstylia, ubrania i obuwie.

ce_300

– China Expo Poland jest oknem na Polskę i Europę dla chińskich produktów. Targi nie tylko służą nawiązywaniu współpracy handlowej i inwestycji pomiędzy przedsiębiorstwami z obu Państw, ale także dają możliwość prezentacji chińskiej tradycji i kultury poprzez pokazy parzenia chińskiej herbaty, kaligrafii oraz konkurs ze znajomości języka chińskiego. Zeszłoroczna edycja targów okazała się wielkim sukcesem, została pozytywnie oceniona przez wielu biznesmenów. (…) Promując chińskie produkty w Polsce zachęcamy do wejścia polskich towarów na rynek chiński – powiedział Xu Jian, ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce, podczas uroczystego otwarcia China Expo Poland 2012.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.