Aktualności

Chiny z dużym wzrostem w rankingu najcenniejszych marek na świecie

Według TOP 100 najcenniejszych marek, chińskie dominują wśród najszybciej rosnących. Przede wszystkim chodzi tu o marki takie jak JD.com czy serwisy Alibaba, który zajął zaszczytne miejsce w pierwszej dziesiątce oraz Moutai. Większość z firm wymienionych na szczycie listy to rzeczy powiązane z nowymi technologiami.

Według rankingu najcenniejszą marką na świecie jest Google, które jest warte 302 miliardy dolarów. Kolejne miejsce zajmuje Apple warte prawie 300,6 miliarda dolarów a na trzecim miejscu ulokował się Amazon i jego 207 miliardów dolarów wartości. W pierwszej dziesiątce pojawiają się również takie giganty jak Microsoft czy McDonald's. Google, które został wycenione najwyżej to już nie tylko usługi internetowe ale także sprzęt. Firma wypuściła między innymi dwie generacje smartfonów Pixel.

Więcej informacji na stronie: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/wydarzenia/2018/22/top-100-najcenniejszych-marek-google-na-szczycie-chiny-z-ogromnym-wzrostem.aspx

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.