Aktualności

Hotel Morpheus w Chinach jako architektoniczne dzieło sztuki

Otwarty 15 czerwca Hotel Morpheus uznawany jest za architektoniczne dzieło sztuki i ma szansę zostać jednym z najbardziej pożądanych i wykwintnych miejsc w Macau w Chinach.

Hotel stanowi najnowszą część kompleksu nazywanego "Miastem Snów" i znajduje się na południowym krańcu Chin o potocznej nazwie "azjatyckiego Las Vegas". Turyści w tym rejonie najczęściej odwiedzają kasyna. Nowa część "Miasta Snów" oferuje siedemset siedemdziesiąt pokoi,  czterdzieści pięter i 150 tysięcy metrów kwadratowych absolutnego luksusu. Za projekt hotelu odpowiada Viviana Muscettola, która skomentowała swoje dzieło mówiąc:  „Projekt jest intrygujący, bo nie ma żadnego odniesienia do tradycyjnej architektonicznej typologii. Budynki Macau dotychczas nawiązywały do stylów architektonicznych znanych z różnych części świata. Morpheus ewoluował z wyjątkowego środowiska jako przykład nowej architektury wyrażającej to miasto”.

Więcej informacji na stronie: https://kultura.onet.pl/sztuka/morpheus-hotel-architektoniczne-dzielo-sztuki-z-chin/m83z0fz

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.