Aktualności

Jedwabny Szlak – temat przewodni IV edycji Międzynarodowej Letniej Szkoły Logistyki

Wydział Inżynierii Zarządzana na Politechnice Białostockiej już po raz czwarty gości studentów oraz nauczycieli z Chin. Z uniwersytetu Zhejiang University Ningbo lnstitute of Technology w letniej szkole bierze udział 27 studentów i dwóch nauczycieli.

Do tej pory z tej formy kształcenia skorzystało ponad 100 studentów Politechniki Białostockiej i partnerskiej uczelni chińskiej. Tegoroczna edycja przypada w dniach 2-15 lipca. Celem szkoły letniej jest pozyskanie wiedzy przekazywanej przez specjalistów ale również poznanie ciekawych ludzi ich kultury, historii i przyrody kraju.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Nowy Jedwabny Szlak. Studenci będą studiować scenariusz rozwoju tej inicjatywy, czynniki mające największe znaczenie dla powodzenia tego projektu oraz przeanalizują obopólne korzyści i ewentualne zagrożenia jakie mogą wystąpić w momencie wprowadzenia tego globalnego projektu.  W ramach szkolenia zaplanowano wykłady, ćwiczenia, wizyty studyjne w przedsiębiorstwach, warsztaty kulinarne oraz zwiedzanie.

Więcej informacji: https://bia24.pl/kategorie/wiadomosci/video.-m%C5%82odzie%C5%BC-z-chin-na-politechnice-bia%C5%82ostockiej.-rozpocz%C4%99%C5%82a-si%C4%99-mi%C4%99dzynarodowa-letnia-szko%C5%82a-logistyki.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.