Aktualności

Szkolenia w dziedzinie innowacji

Przedsiębiorcy z Doliny Krzemowej mogą teraz zdobywać lekcje w dziedzinie innowacji dzięki chińskiemu sprytowi. Chuang w pinyin (innowacja) od dawna jest modnym hasłem na Zachodzie i Wschodzie. Jak dobrze wyposażone są najlepsze
i najbystrzejsze umysły świata, posiadające głęboką wiedzę i wiedzę biznesową na temat największego rynku świata i jego kapitału?

W piątek na Dniu Demo Społecznej Czuang Cheung Kong (CKGSB), organizatorzy ogłosili szkolny program Doliny Krzemowej z naciskiem na zapisywanie lokalnych studentów przedsiębiorczości. Około 100 uczestników, w tym inwestorzy, przedsiębiorcy i naukowcy z Chin
i Stanów Zjednoczonych, dzieliło się wiedzą z dziedziny trendów branżowych, możliwości i wyzwań związanych z Chinami, a także prowadzono rozmowy na temat prototypów różnych produktów.

Przedstawiciel CKGSB Jay Liu powiedział, że szkoleniowa aplikacja internetowa w USA jest otwarta od lipca dla tych, którzy są uprawnieni – założycieli lub współzałożycieli amerykańskich startupów z serii A, którzy są zainteresowani wejściem na rynek chiński, mają technologię dzięki współpracy z Chinami lub które są finansowane dzięki chińskim inwestycjom.

Więcej informacji na stronie: http://www.chinadaily.com.cn/a/201808/21/WS5b7afb4aa310add14f386c64.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.