Aktualności

14 nowych tras lotniczych do Europy i Ameryki

Międzynarodowy port lotniczy Guangzhou Baiyun uruchomi 14 nowych międzynarodowych tras lotniczych łączących stolicę południowo-chińskiej prowincji Guangdong z krajami europejskimi i amerykańskimi w ciągu najbliższych trzech lat – poinformował przedstawiciel lotniska.

Port lotniczy realizuje teraz projekty ekspansji, dodając pasy startowe i trzeci terminal T3, powiedział Qiu Jiachen, prezes Guangzhou Baiyun International Airport Company Ltd, na zakończonym niedawno 24. Światowym Forum Rozwoju Trasy w Guangzhou.

Całkowita wartość inwestycji szacowana jest na 50 miliardów yuanów (7,28 miliarda dolarów amerykańskich).

Rozbudowa lotniska i jego sieci połączeń lotniczych to główne elementy ambicji miasta, aby stworzyć międzynarodowe centrum lotnicze zarówno dla przewozów pasażerskich, jak i towarowych.

Dąży on do osiągnięcia rocznej zdolności przewozowej pasażerów od 120 do 140 milionów do 2035 r., Przy czym międzynarodowa stopa tranzytu pasażerów osiągnie 35 procent.

Międzynarodowy port lotniczy Guangzhou Baiyun jest jednym z trzech głównych lotnisk w Chinach, a jego przepustowość pasażerów znajduje się na 13 miejscu wśród światowych lotnisk.

Chiny pozostają jednym z najszybciej rozwijających się rynków lotniczych na świecie. W ubiegłym roku uruchomiono 382 nowe międzynarodowe połączenia lotnicze, zwiększając liczbę międzynarodowych połączeń lotniczych do 1,634, czyli dwukrotnie więcej niż
w 2015 roku.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.chinadaily.com.cn/a/201809/19/WS5ba212f2a310c4cc775e71b5.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.