Aktualności

Hanergy prezentuje nowy cienkowarstwowy panel słoneczny

Chińska firma solarna Hanergy wprowadziła na rynek nowy cienkowarstwowy produkt solarny HanWall w sobotę w ramach kontynuacji czystej energii w firmie. Ponieważ Chiny dążą do promowania rozwoju czystej energii, aby chronić dobre środowisko, HanWall może jeszcze bardziej zwiększyć wykorzystanie czystej energii elektrycznej poprzez rozszerzenie zastosowania energii słonecznej na ścianę poza dachem.

HanWall jest wyposażony w szklany układ bazowy CIGS, który przekształca światło w energię elektryczną i umożliwia budynkom niezależne wytwarzanie energii elektrycznej. Firma twierdziła, że ​​HanWall jest pierwszym na świecie "rozwiązaniem do wytwarzania ekologicznych ścian", które integruje materiały budowlane, konstrukcje budowlane i cienkowarstwową energię słoneczną.

Paul Haslam, brytyjski dyrektor generalny międzynarodowego projektu architektoniczno-budowlanego Permasteelisa, powiedział, że HanWall, jako jedna z aplikacji zintegrowanej z budynkiem technologii fotowoltaicznej, ma ogromny potencjał i udowadnia, że ​​technologia ma duże różnice w przeszłości.

HanWall ma różne kształty, wzory i kolory, aby dostosować się do różnych stylów architektonicznych, według firmy. Wciąż Hanergy nie ujawnił konkretnej ceny docelowej dla HanWall, biorąc pod uwagę, że firma może dostosować produkt do potrzeb klienta.

Więcej informacji na stronie: http://www.chinadaily.com.cn/a/201809/30/WS5bb0b4bba310eff3032806ff.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.