Aktualności

Chiny chcą inwestować w Polsce

Podsekretarz stanu w polskim MSZ Beata Stelmach, która przybyła do Kantonu, przekonywała chińskie firmy do inwestycji w Polsce i rozmawiała z lokalnymi władzami nt. rozwoju współpracy polskich i chińskich regionów.

Wiceminister Stelmach spotkała się we wtorek z merem Kantonu Chenem Jianhua, wicemerem tego miasta Gong Erzhen oraz zastępcą dyrektora generalnej kancelarii spraw zagranicznych rządu prowincji Guangdong Su Caifang. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim współpracy gospodarczej na poziomie regionalnym, ale także zwiększania wymiany naukowej i zacieśniania współpracy w sektorze turystycznym.

Stelmach wzięła również udział w forum gospodarczym, na którym obecni byli przedstawiciele władz i przedsiębiorcy z województwa zachodniopomorskiego oraz prowincji Guangdong – regionów, które współpracują ze sobą od 11 lat.

Więcej:
http://biznes.interia.pl/news/polska-kusi-chiny,1841528

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.