Aktualności

Internet Expo stawia technologię Internet Plus w centrum uwagi

Czwarta międzynarodowa ekspozycja internetowa w Chinach (Guangdong), która odbędzie się w dniach 24-27 października 
w Foshan, zaoferuje odwiedzającym szansę zobaczenia nowych technologii i produktów w takich dziedzinach jak handel elektroniczny i telekomunikacja.

Tematem targów "Cyfrowe życie, biznes i produkcja" na wystawie o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych będzie sześć obszarów ekspozycyjnych: zaawansowana technologia Internet Plus; biznes cyfrowy; życie cyfrowe; Innowacje i przedsiębiorczość; roboty;
i inteligentna produkcja. Spodziewanych jest blisko 700 wystawców, w tym Baidu i Huawei.

Impreza przyciągnęła wiele uwagi z zagranicy, według organizatorów, z powodu pojawienia się 10 wystawców z niemieckich targów CeBIT, oferujących swoje najnowsze produkty, rozwiązania i innowacyjne pomysły w dziedzinach takich jak big data processing.

W brytyjskim pawilonie osiem brytyjskich przedsiębiorstw zaprezentuje wysokiej klasy rozpoznawanie twarzy, symulacji projektowania, inteligentnego budynku i technologii inteligentnego miasta.

Aby nie być gorszym, gigant handlu elektronicznego JD ma wyświetlać niektóre z jego "bezzałogowych" technologii stosowanych
w pojazdach powietrznych, samochodach, magazynach i supermarketach.

Będąc w zjednoczonym pawilonie Baidu AI, zaprezentowany zostanie samozasilający autobus firmy i technologia wirtualnej rzeczywistości, a także system operacyjny oparty na sztucznej inteligencji DuerOS.

W dziale inteligentnej logistyki Honeywell i 14 innych marek zaprezentuje swoje produkty wysokiej jakości, a trzy chińskie firmy telekomunikacyjne zaprezentują swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie zastosowania technologii cyfrowej.

Odbędą się również rozmowy na temat nowych produktów internetowych i technologii Big Data oraz AI, aby promować modernizację tradycyjnych gałęzi przemysłu. Hao Pinwei, prezes CNET Telecom z Shenzhen, wygłosi przemówienie na temat "inteligentnego" rolnictwa, technologii komunikacyjnej i tradycyjnej medycyny chińskiej, w roli przedstawiciela wystawcy.

Więcej informacji na stronie: http://www.chinadaily.com.cn/a/201810/23/WS5bce8d6aa310eff303283fd9.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.