Aktualności Targi branżowe

Targi Interior Made In China od 14 do 16 września w Kielcach

Interior made in ChinaTargi Kielce

 

 

 

 

 

 

Oferta kontraktacyjna Targów INTERIOR MADE IN CHINA obejmuje: artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenie wnętrz, urządzenia elektryczne, narzędzia, oświetlenie, armaturę i wyposażenie kuchni i łazienek. INTERIOR MADE IN CHINA odbędzie się w Targach Kielce równolegle z popularnymi Targami Materiałów, Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM od 14 do 16 września 2012.

To będzie wystawienniczy debiut na tym polu. Dotychczasowa współpraca z przedsiębiorcami i biznesmenami z Chin oraz ich stała i znacząca obecność na wielu wystawach w kieleckim ośrodku wystawienniczym pozwala mieć pewność, że Interior Made in China będzie imprezą wyjątkowo korzystną i pozwoli na nawiązanie trwałych, dobrych relacji i kontraktów.

Targi Interior Made In China polecają:

Wojciech Lubawski, Prezydent Miasta Kielce:
Miasto Kielce z prawdziwą satysfakcją podejmuje się sprawowania patronatu nad pierwszymi targami Interior Made in China we wrześniu tego roku i obejmuje swą opieką i pomocą to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie. Jestem przekonany, ze przedsięwzięcie organizowane z takim rozmachem, przy zaangażowaniu tak doświadczonych podmiotów, jakimi są Heliview Beijing International Exhibition Co. Ltd oraz Targi Kielce SA zwieńczone zostanie sukcesem i da początek wielu kolejnym imprezom integrującym biznesowe środowisko chińskie i polskie.

dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targi Kielce
W kalendarzu Targów Kielce, trzeciego ośrodka wystawienniczo-kongresowego w Europie Środkowo-Wschodniej pojawia się nowa impreza, innowacyjna na wystawienniczej mapie naszego kraju. Współpraca z Helieview Beijing International Exhibition Co. Ltd stała się punktem wyjścia dla organizacji wystaw chińskich w ramach realizowanych przez nasz ośrodek targów sektora B2B. 

Więcej:
http://www.targikielce.pl/index.html?k=china&s=index

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.