Aktualności Targi branżowe

Podsumowanie AUTOSTRADA Polska

Zakończyła się XXV edycja międzynarodowych targów Autostrada-Polska w Kielcach. Na wystawach pojawiły się nowoczesne maszyny i najnowsze rozwiązania technologiczne. Targi odwiedziło ponad 10 500 gości z branży.

Autostrada

XXV edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska minęła pod znakiem nowoczesnych maszyn, interesujących rozwiązań technologicznych i spotkań z ciekawymi gośćmi. Wśród przedstawicieli branżowych firm i instytucji pojawił się między innymi Minister Infrastruktury – Andrzej Adamczyk. Minister podkreślił wagę Autostrady-Polska dla polskiej infrastruktury, jak również mówił o aktualnych problemach z jakimi boryka się branża drogowa.

auto2

Wydarzenia odbywały się wokół czterech wystaw: AUTOSTRADA-POLSKA, ROTRA, TRAFFIC-EXPO – TIL i Salon Europarking, które zajęły ponad 15 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. W halach wystawienniczych pojawiło się aż 260 firm z 18 krajów, a uczestnicy mogli wziąć udział w jedenastu spotkaniach dotyczących innowacji w budownictwie drogowym, mostowym, czy gospodarowania terenów zielonych. Liczba odwiedzających przekroczyła w tym roku 10 500 gości.

goscie

Dużym zainteresowaniem cieszył się szósty już Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTER oraz pokazy na symulatorach maszyn budowlanych. Uczestnicy mieli zatem okazję sprawdzić w praktyce jak sprawują się prezentowane maszyny i jakie są ich możliwości technologiczne. Na stoiskach pojawiły się także innowacyjne produkty z zakresu oprogramowania, np. systemy do zarządzania flotą maszyn.

testy

Kolejna edycja Autostrada-Polska zaplanowana jest na maj 2020 roku. Już teraz zachęcamy do zapisania tego terminu w kalendarzu.

Jednocześnie, jako patron wydarzenia, pragniemy podziękować organizatorom za możliwość uczestnictwa w Targach, a także uczestnikom za ciekawe spotkania i rozmowy, które mogą być początkiem owocnej współpracy.

drogi

https://www.targikielce.pl

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.