Aktualności

Inteligentne kaski mają podnieść bezpieczeństwo pracy na placach budowy w Chinach.

Inteligentne kaski ochronne są używane w trakcie prac nad budową szybkich tras kolejowych w środkowych Chinach.

Inteligentny kask został opracowany przez Wuhan Electrification Bureau Group. Jest wyposażony w kamerę o wysokiej rozdzielczości, antenę dla sygnałów komunikacyjnych i układ sterowania.

Oprócz głównego przeznaczenia jakim jest ochrona głowy noszącego, działa on jako terminal do dystrybucji informacji na placach budowy i został zintegrowany z systemem zarządzania bezpieczeństwem opartym na innowacyjnej technologii.

Kask może rejestrować prace budowlane, nagrywać filmy i emitować dźwiękowe alarmy bezpieczeństwa. Informacje będą gromadzone w systemie zarządzania bezpieczeństwem i będą dostępne za pośrednictwem aplikacji na telefony komórkowe.

Inteligentny kask może być stosowany w wielu sytuacjach, w tym przy budowie linii energetycznych i projektach górniczych. Zostanie on zaktualizowany w przyszłości, aby wspierać budowę inteligentnych placów budowy.

http://www.xinhuanet.com/english/2019-08/02/c_138278487.htm

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.