Aktualności

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w towarzystwie sieci 5G

Trzy stadiony na Pekinie, w tym Stadion Narodowy w Chinach, Water Cube i National Speed ​​Skating Hall, mają wprowadzić technologię 5G przed nadchodzącą Zimową Olimpiadą w 2022 roku.

Państwowa spółka zarządzająca aktywami z Pekinu oraz China United Network Communications Group podpisały w czwartek strategiczną umowę o współpracy w tym zakresie.
Zgodnie z umową obie strony będą prowadzić dogłębną współpracę w takich dziedzinach, jak stworzenie sieci łączności na stadionach oraz budowa obiektów 5G.

Celem tego projektu jest zapewnienie wysokiej jakości wrażeń dla widzów, organizatorów wydarzeń i właścicieli obiektów.
Wiceprezydent Pekinu, ds. zarządzania aktywami Wu Xiaonan, powiedział, że w oparciu o wysoką prędkość i małe opóźnienia technologii 5G, zostanie wdrożonych więcej scenariuszy użytkowania.
Sportowcom i reporterom medialnym technologia 5G może ułatwić szybsze pozyskiwanie i transmisję danych, co jest pomocne w przypadku m.in. transmisji na żywo.

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2019-08/09/c_138296529.htm


Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.