Aktualności

Pocztowy zawrót głowy!

Według szacowań pekińskiej administracji pocztowej miasto obsłuży ponad 130 milionów przesyłek związanych z zakupami na Dniu Singla!

Rzecznik podał, że ​​dziennie dostarczone zostaną ok. 24 miliony paczek, co oznacza wzrost o 15 procent w stosunku do zeszłego roku i dwukrotność średniej normy w pozostałe dni roku.

Aby przygotować się na szczyt dostaw, 10 największych przedsiębiorstw zgromadziło siłę roboczą i wcześniej ulepszyło swoją sieć ekspresową, zatrudniając dodatkowo prawie 20 000 pracowników zajmujących się sortowaniem i dostawą oraz kupiło ponad 7 000 pojazdów dla kurierów.

Dane pokazują, że firmy kurierskie w Pekinie otrzymały 1,6 miliarda przesyłek i dostarczyły 2 miliardy w pierwszych trzech kwartałach 2019 r., Co oznacza wzrost odpowiednio o 0,52 i 16 procent w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Miasto postawiło również na ekologiczny rozwój branży, instalując urządzenia do recyklingu w 1453 punktach dostawczych w całym mieście, a w tym roku dodano 1043 pojazdy ekspresowe zasilane energią elektryczną.

 

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2019-11/13/c_138552279.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.