Aktualności

Chińsko-afrykańskie porozumienie mediowe

Wu Baoan- dyrektor generalny Biura Generalnego w Narodowej Administracji Radia i Telewizji, podczas imprezy promującej chińskie filmy i programy telewizyjne w Afryce wygłosił oświadczenie mówiące o gotowości na prowadzenie otwartej polityki mediowej w kraju.

„Celem dzisiejszego wydarzenia jest świętowanie chińsko-afrykańskiego programu telewizyjnego oraz promowanie wymiany międzyludzkiej i wzajemnego zrozumienia między Chinami i Afryką” – powiedział Wu.

Zaznaczył, że dzięki serialom telewizyjnym, takim jak „Piękna synowa” i „Ugryzienie Chin”, które były emitowane w niektórych krajach afrykańskich, afrykańska publiczność mogła „spojrzeć na życie Chińczyków”.

Wu wyraził nadzieję, że „afrykańskie i inne zagraniczne organizacje medialne mogłyby współpracować z chińskimi odpowiednikami w celu zacieśnienia i zacieśnienia współpracy w zakresie wymiany treści i koprodukcji”.

Wprowadzony na rynek w 2008 r. DISCOP Africa to najbardziej wpływowa wystawa reklam telewizyjnych w Afryce i ważne okno komunikacji między Afryką a resztą świata.

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2019-11/21/c_138572243.htm

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.