Aktualności

Innowaca jest siłą napędową rozwoju

Wiceprezydent Chin Wang Qishan w czwartek zabrał głos podczas ceremonii otwarcia Forum Nowej Gospodarki 2019.

„Innowacja jest główną siłą napędową rozwoju” – powiedział Wang.

Uznając bezprecedensowy światowy dobrobyt gospodarczy i handlowy, Wang zauważył wiele wspólnych zagrożeń dla ludzkości, między innymi niezrównoważony i niewystarczający rozwój, rosnący protekcjonizm czy populizm.

Podkreślił, że doświadczenie historyczne wielokrotnie udowodniło, że tylko reformatorzy i innowatorzy mogą przetrwać trudności i wyzwania.

Wang powiedział, że pod przywództwem Komunistycznej Partii Chin dokonali wielkich osiągnięć i wkroczyli na drogę socjalizmu o cechach charakterystycznych dla kraju i jego mieszkańców.

„Jesteśmy niezachwianie zaangażowani na ścieżkę, którą wybraliśmy, i mamy zaufanie, cierpliwość i determinację w realizacji wielkiego odmłodzenia narodu chińskiego” – powiedział Wang.

Chiny zawsze pozostaną zaangażowane w ścieżkę pokojowego rozwoju, zauważył Wang, zauważając, że Chińczycy są gotowi przyłączyć się do ludzi z reszty świata w budowaniu społeczności ze wspólną przyszłością dla ludzkości.
 

Źródło:  http://www.xinhuanet.com/english/2019-11/21/c_138572897.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.