Aktualności

China International Science Fiction Conference

Chińscy pisarze science fiction spotkali się z autorami z ponad 14 krajów podczas trzydniowej China International Science Fiction Conference, która zakończyła się w niedzielę w chińskim mieście Chengdu.

W wydarzeniu wzięli udział uznani pisarze science fiction, w tym Robert J. Sawyer i Suzanne Palmer.

Tematyczna konferencja „Multiple Fantasy, Colourful Future” zgromadziła ponad 360 pisarzy, ekspertów i przedstawicieli sektora science fiction.

„Na Wschodzie mamy tendencję do myślenia o sobie i całym społeczeństwie. Podzielamy się etyką konfucjańską” – powiedział podczas imprezy YK Yoon, sekretarz Asia Science Fiction Association i wiceprezes Korea Sci-Fi Association w Chengdu.

Jaymee Goh z Malezji powiedział, że ludzie z branży science fiction powinni wzmocnić współpracę w zakresie kreatywności i połączyć elementy z różnych krajów w jedną historię.

Na zakończenie konferencji China Science Fiction Research Academy została powołane pierwsze krajowe centrum badań nad tym typem literatury.

 

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2019-11/25/c_138582199.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.