Aktualności

Xplorer dostępny dla naukowców z Hong Kongu i Makao

Xplorer- głośna nagroda naukowa zapoczątkowana przez przewodniczącego Tencent, dyrektora generalnego Pony Ma i 14 naukowców rozszerza obszar działania na teren Hongkongu i Makao.

Nagroda, zainicjowana w 2018 r., Ma na celu wyróżnienie 50 młodych naukowców w wieku poniżej 45 lat pracujących w Chinach kontynentalnych, Hongkongu i Makao realizujących się w dziewięciu obszarach podstawowych nauk i najnowszych technologii.

Rozszerzenie miejsca pracy ułatwi wymianę naukową między młodymi naukowcami i przyczyni się do rozwoju objętego terenu w międzynarodowe centrum nauki i innowacji, powiedział Tencent w oświadczeniu.

Zgłoszenie do nagrody będzie otwarte do 15 kwietnia, a lista zwycięzców zostanie ogłoszona we wrześniu. Każdy zwycięzca otrzyma 5-letnie stypendium w wysokości 3 miliony juanów (około 431 000 dolarów amerykańskich).

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2020-01/02/c_138673903.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.