Aktualności

Edukacja online w trakcie epidemii

Chińskie Ministerstwo Edukacji (MOE) zarządziło dla szkół wyższych i uniwersytetów w całym kraju, wprowadzenie internetowych form dydaktycznych i edukacyjnych po opóźnieniu rozpoczęcia semestrów szkolnych.

Zgodnie z zestawem wytycznych wydanych niedawno przez MOE, uczelnie i uniwersytety powinny w pełni wykorzystywać wszystkie rodzaje wysokiej jakości otwartych kursów online i platform zasobów laboratoryjnych do organizowania działań edukacyjnych w Internecie.

Oficjalne dane wykazały, że 2 lutego 22 platformy kursów internetowych otworzyły ponad 24 000 bezpłatnych kursów obejmujących 12 dyscyplin licencjackich i 18 kierunków kształcenia technicznego i zawodowego.

Pod koniec stycznia MOE ogłosiło odroczenie semestru wiosennego 2020 dla szkół w związku z wybuchem koronawirusa nie podając dokładnego termiu otwarcia placówek edukacyjnych.

Źródło: http://www.xinhuanet.com/english/2020-02/05/c_138757565.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.