Aktualności

Transport w prowincji Hubei wznowiony

W ubiegłym tygodniu przywrócony został transport na terenie prowincji Hubei. W tym regionie restrykcje związane z Covid-19 trwały najdłużej.

Prowincja Hubei, ze stolicą w Wuhan, została najsilniej dotknięta przez Covid-19. To tam znajdowało się ognisko epidemii koronawirusa, który rozprzestrzenił się po całym świecie. W Hubei restrykcje związane z zakazem pracy, zamknięciem miast i powszechną izolacją trwały najdłużej. W zeszłym tygodniu przywrócono jednak transport aż na 39 międzynarodowych liniach transportu przebiegających przez prowincję.

W trakcie samego weekendu majowego na tych trasach pojawiło się aż 900 środków transportu, w tym również transportu pasażerskiego.

Liang Zhi, przewodniczący grupy Hubei Highway Passenger Transportation Group Co., Ltd. powiedział, że pomimo skanowania kodów QC każdego pasażera (które informują o jego stanie zdrowia), nie zrezygnowano z codziennej dezynfekcji stacji przelotowych oraz środków transportu.

Źródło: http://global.chinadaily.com.cn/a/202004/29/WS5ea8dc4ea310a8b241152898.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.