Aktualności Targi branżowe

Targi Big Data Expo w wersji on-line

Tegoroczna edycja chińskich targów Big Data Expo w całości odbędzie się w strefie on-line. Wydarzenia nie odbędą się w tradycyjnej formie z powodu epidemii Covid-19.

Organizatorzy Chińskich Międzynarodowych Targów Big Data Expo zdecydowali w tym roku zrezygnować z tradycyjnej formy spotkań producentów i dostawców z odwiedzającymi na rzecz wydarzeń w formie on-line. Sytuacja wywołana epidemią Covid-19 nie pozwala określić kiedy targi mogłyby odbyć się stacjonarnie, dlatego podjęto decyzję o nie zwlekaniu i przygotowaniu ich w nowej odsłonie.

Głównym celem tegorocznych targów jest zwrócenie uwagi na region Guiyang w prowincji Guizhou i promowanie tamtejszych produktów. Podczas pokazów on-line będzie można zobaczyć rozmowy z przedsiębiorcami na temat ekologii branży big data oraz nowych technologii magazynowania i przetwarzania danych.

Pierwsze z wydarzeń z cyklu Big Data Expo transmitowane były przez 16 organizacji medialnych, w tym People’s Daily, Xinhua News Agency i Colorful Guizhou.net.

Źródło: http://global.chinadaily.com.cn/a/202005/28/WS5ecf6829a310a8b24115932a.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.