Aktualności Targi branżowe

Targi kantońskie w wersji on-line

Tegoroczna odsłona targów kantońskich po raz pierwszy odbędzie się prawie w całości w formie on-line. Ma to służyć zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom podczas epidemii Covid-19.

Tegoroczna 127 sesja targów kantońskich (China Import and Export Fair) po raz pierwszy odbędzie się on-line. Podczas 63-letniej historii tych najważniejszych targów w Chinach, które odbywają się w sesji wiosennej i jesiennej, zostaną po raz pierwszy wykorzystane technologie internetowe, w tym big data, przetwarzanie w chmurze i sztuczna inteligencja (AI). Ma to zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, ale i zwiększyć sprzedaż wystawcom, którzy nie mogą bezpośrednio spotkać się z potencjalnymi nabywcami.

Organizatorzy planują poprowadzić całodobowe sesje on-line na dedykowanych do tego platformach internetowych. W czasie rzeczywistym, podczas transmisji on-line, klienci będą mogli składać zamówienia a także zapytania do dostawców.

Tegoroczna sesja zaplanowana jest na okres od 15 do 24 czerwca.

Źródło: http://global.chinadaily.com.cn/a/202006/10/WS5ee072fba3108348172521c6.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.