Aktualności

Louis Vuitton walczy o eksluzywny status w Chinach

Louis Vuitton stara się obronić markę w Chinach, kusząc bogaczy z Państwa Środka szytymi na zamówienie torebkami i butami, reklamowanymi jako skórzane "dzieła sztuki".

Jak podaje Onet.pl, luksusowa francuska marka, będąca własnością koncernu LVMH, ma w sobotę otworzyć w Szanghaju swój największy chiński sklep. Będą w nim m.in. złocone, spiralne schody i specjalne, prywatne piętro (wstęp tylko z zaproszeniem), gdzie najbogatsi będą mogli przyciąć włosy, marząc o robionych na specjalne zamówienie torebkach.

Chiny są trzecim co do wielkości rynkiem dóbr luksusowych, a jego wartość szacuje się na co najmniej 160 mld juanów (25 mld dolarów). Analitycy spodziewają się, że w najbliższych trzech latach kraj wyprzedzi Japonię i Stany Zjednoczone, zajmując najwyższe miejsce podium z rynkiem o wartości 180 mld juanów (28 mld dolarów).

 Więcej:

 http://biznes.onet.pl/louis-vuitton-kusi-chinskich-bogaczy-skorzanymi-dz,18572,5192430,news-detal

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.