Aktualności

LOGISTYKA ODZYSKU: czwarty numer już w sprzedaży

4 lipca 2012 ukazał się kolejny, czwarty numer czasopisma „Logistyka Odzysku", poświęcony tematyce ekologicznej odpowiedzialności biznesu. Proponujemy pionierskie na polskim rynku podejście do tematu CSR (ang. Corporate Social Responsibility, czyli Społeczna Odpowiedzialność Biznesu): przedstawiamy unijne plany nowego prawodawstwa, sposoby na zwiększenie rentowności Państwa biznesu przy wykorzystaniu rozwiązań zrównoważonych, ukazujemy długofalowe korzyści ekonomiczne, społeczne i środowiskowe ze stosowania odpowiednio dobranych strategii CSR. Dzięki lekturze „Logistyki Odzysku" poznacie Państwo pełny zakres swoich zobowiązań, zmiany prognozowane przez specjalistów oraz nowoczesne narzędzia zarządzania środowiskowego.

okladka_nr4_400

Czwarty numer „Logistyki Odzysku" to także otwarcie I edycji konkursu „Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo", stanowiącego odpowiedź na nową strategię Unii Europejskiej na lata 2020-2050 „Efektywna surowcowo Europa". Serdecznie zachęcamy do promowania proekologicznych działań Państwa przedsiębiorstw – szczegóły na stronach specjalnych czasopisma oraz w wersji online: http://www.ekocykl.org/przedsiebiorca-efektywny-surowcowo.

W numerze nie zabrakło także praktycznych przykładów wdrażania nowoczesnych narzędzi zrównoważonego zarządzania: pokazujemy, jak z problemem gospodarki odpadami radzi sobie Japonia i jakie innowacje sprawdzają się już na rynku rodzimym. Zachęcamy do inspirowania się przykładem najlepszych!

Ukazujemy szanse i zagrożenia, jakie niosą ze sobą zrównoważone idee w praktyce. Czy wiecie Państwo, czym jest greenwashing i jak się chronić przed „zielonymi oszustami"? Czy znacie jasne i ciemne strony Fair Trade? Te i wiele innych kwestii przybliżają specjaliści, piszący dla „Logistyki Odzysku".

Serdecznie zapraszamy do lektury – niech wakacyjne dni upływają Państwu zarazem przyjemnie i pożytecznie!

Zachęcamy do zakupu – czasopismo „Logistyka Odzysku" jest już dostępne w wybranych salonach Empik i Garmond Press. Niewątpliwie korzystny finansowo i wygodny będzie dla Państwa wybór prenumeraty. Zamówienia możecie Państwo dokonać:

  • Za pośrednictwem strony internetowej wydawcy: www.mmconsulting.waw.pl/prenumerata
  • Wysyłając wiadomość email na adres logistykaodzysku@mmconsulting.waw.pl
  • Telefonicznie, pod numerem 508 041 036

Ponadto, jeśli nasi czytelnicy są grupą docelową Państwa działalności zawodowej – zapraszamy do zamieszczania reklam: reklama@mmconsulting.waw.pl

Życzymy owocnej lektury!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.