Aktualności Targi branżowe

Targi Kantońskie online i offline

Tegoroczne Targi Kantońskie odbędą się zarówno w wersji on-line jak i off-line. To już 130 edycja tego wydarzenia.

Już za półtora miesiąca staruje 130 edycja Targów Kantońskich (Canton Fair). Impreza będzie trwać od 15 października do 3 listopada. Targi odbędą się w dwóch odsłonach – w wersji on-line oraz na żywo. Całość podzielona zostanie na 51 sekcji z aż 16-toma kategoriami produktowymi.

Cześć stacjonarna, off-line, odbędzie się tradycyjnie w podziale na trzy fazy, z czego każda potrwa przez cztery dni. Szacuje się, że na tegorocznej edycji pojawi się około 60 000 wystawców.

130 edycja targów zbiega się w tym roku z setną rocznicą powstania Komunistycznej Partii Chin. Dlatego też rząd nie ustaje w wysiłkach, aby tegoroczne Targi Kantońskie przyciągnęły rzesze inwestorów z całego świata.

Targi w Kantonie to największe tego typu wydarzenie w Chinach. Dzięki różnorodności tematycznej, długiej historii oraz wsparciu rządu, udaje im się co roku wzmacniać chiński rynek i pobudzać sprzedaż międzynarodową.

Źródło: https://swiatzabawek.net/130-targi-canton-fair-odbeda-sie-zarowno-online-jak-i-offline/

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.