Aktualności Targi branżowe

16 edycja EU-China Fair

Już w drugiej połowie września odbędzie się 16 edycja targów EU-China Fair. Chengdu jest już gotowe na przyjęcie tysięcy odwiedzających.

16 edycja targów UE-China Fair odbędzie się w południowo-zachodnim chińskim mieście Chengdu w dniach 17-19 września. Targi, współorganizowane przez Chińską Izbę Handlu Międzynarodowego oraz Izbę Handlową Unii Europejskiej w Chinach, są jednym z największych wydarzeń biznesowych łączących UE i Chiny.

Ze względu na obostrzenia covidowe wydarzenia odbędą się w strefie online i offline. Tegoroczne targi skoncentrują się na współpracy między Chinami i Europą w dziedzinie inwestycji, gospodarki cyfrowej, innowacji naukowych i technologicznych, redukcji emisji dwutlenku węgla i zrównoważonego rozwoju.

Podczas paneli dyskusyjnych pojawią się tematy dotykające prawa własności intelektualnej, wystaw międzynarodowych, kształcenia zawodowego oraz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

W ciągu ostatnich 15 lat targi UE-China fair przyciągnęły łącznie ponad 11 000 europejskich i chińskich przedsiębiorstw. W ramach kooperacji podpisanych zostało ponad 3100 umów o współpracy intencyjnej. 

Źródło: http://www.news.cn/english/2021-09/01/c_1310161881.htm

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.