Aktualności

Ekologiczne Forum Boao w Chinach

W południowochińskim Boao odbędzie się kolejna edycja Forum Boao. To konferencja na temat odnowy ekologicznej Azji i świata.

Forum Boao dla Azji (BFA) jak co roku odbędzie się w południowochińskim nadmorskim mieście Boao. Podczas tegorocznej edycji forum poruszone zostaną tematy odbudowy biologicznej i ekologicznej środowiska, zrównoważonego rozwoju oraz współpracy azjatyckiej na szczeblu międzynarodowym i regionalnym.

Podobnie jak większość masowych wydarzeń w dobie pandemii Covid-19, Forum Boao odbywać się będzie w formie hybrydowej – część wydarzeń w wersji on-line, część off-line.

Ponadto na forum poruszone zostaną kwestie pandemii koronawirusa. W rozmowach uczestniczyć będą urzędnicy rządowi oraz członkowie międzynarodowych organizacji. Podczas Forum Boao uczestnicy mają stworzyć nową agendę odbudowy gospodarki i natury po pandemii Covid-19.

Forum Boao dla Azji działa już od 2001 roku i jest organizacją non-profit.

Źródło: https://silkroadpoland.pl/2022/01/wiosenne-forum-boao-dla-azji/

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.