Aktualności

TCP otworzy bazę produkcyjną w Syczuanie

Tajlandzki TCP Group przeznaczy 2 miliardy juanów na projekty w Chinach. W Syczuanie zostanie otwarta baza produkcyjna.

Tajlandzka firma produkująca napoje, TCP Group Red Bull Drink, ogłosiła, że zainwestuje łącznie 2 miliardy juanów (około 314 milionów dolarów) w nową bazę produkcyjną w prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach. Firma systematycznie zwiększa inwestycje na rynku chińskim.

Całkowita zdolność produkcyjna nowej bazy produkcyjnej wyniesie 1,44 miliarda puszek rocznie. Baza będzie wyposażona w pięć linii produkcyjnych Red Bulla wraz z najbardziej zaawansowanym systemem produkcyjno-operacyjnym firmy TCP.

„Jak ogłosiliśmy na początku 2020 roku, nasze zobowiązanie do zainwestowania ponad 1 miliarda juanów w Chinach w ciągu najbliższych trzech lat, a także ta ekscytująca nowa inwestycja w Neijiang, stanowią ważną część planów i odegrają kluczową rolę w rozszerzeniu działalności naszej firmy i obecności na rynku chińskim” – powiedział Saravoot Yoovidhya, dyrektor generalny TCP Group.

Fabryka w Syczuanie będzie zlokalizowana w Strefie Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego Neijiang i będzie największą fabryką napojów firmy w Chinach.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202203/29/WS624301bfa310fd2b29e53ffa.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.