Aktualności Targi branżowe

Zbliżają się targi konsumenckie w Hainan

Już w lipcu w Haikou odbędą się targi China International Consumer Products Expo. To druga edycja targów, które rok temu odniosły wielki sukces.

Międzynarodowa Rada Biznesu Hainan potwierdziła, że już w lipcu odbędzie się druga edycja China International Consumer Products Expo. Targi odbędą się w Haikou, stolicy wyspiarskiej prowincji Hainan położonej na Morzu Południowochińskim. Wydarzenie trwać będzie od 26 do 30 lipca i kierowane jest zarówno do klientów biznesowych jak i konsumentów indywidualnych.

Targi stanowią istotną platformę do promowania gospodarki Hainan na wysokim szczeblu międzynarodowym, płynnej gospodarki podwójnego obiegu (importu i eksportu), a także mają poprawić konsumpcję i przyspieszyć budowę portu wolnego handlu w Hainan – potwierdza Han Shengjian, przewodniczący rady biznesu.

Powierzchnia wystawiennicza tegorocznych targów produktów konsumenckich obejmuje 100 000 metrów kwadratowych, z czego 80 000 metrów kwadratowych stanowić będzie międzynarodowa powierzchnia wystawiennicza, z której skorzysta ponad 700 wystawców i 1300 marek z 58 krajów i regionów świata. Tegorocznym gościem honorowym China International Consumer Products Expo będzie Francja.

Zeszłoroczna edycja targów obywała się w maju.

Źródło: https://english.news.cn/20220615/88c1c08e7a5a4c00be24495abca09d63/c.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.