Aktualności

Chiny potęga motoryzacyjną Świata

Według wyników najnowszej analizy przeprowadzonej przez japońską gazetę „Chugoku Shimbun" w ciągu najbliższej dekady Chiny przejdą transformację jakościową z „kraju wielkiej produkcji samochodów" do „potęgi motoryzacyjnej".

Powołując się na wypowiedź przedstawiciela Chińskiego Instytutu Transportu, portal Onet.pl informuje, że obecnie nie tylko największym producentem samochodów na świecie, ale również dysponującym największym rynkiem zakupu nowych aut, są właśnie Chiny.

Portal Onet.pl przedstawia trzy cechy krajowego przemysłu motoryzacyjnego Chin. "Po pierwsze ma za sobą 30 lat historii intensywnego rozwoju opartego na najlepszych wzorcach światowych i wychował ogromne rzesze fachowców, po drugie Chińczycy dysponują największym rynkiem samochodowym świata, po trzecie w ciągu 30 lat nieprzerwanego rozwoju, rodzimy przemysł dorównał poziomem najlepszym firmom światowym i jest w stanie kontynuować samodzielnie dalszą ekspansję".

Więcej:

http://biznes.onet.pl/w-ciagu-10-lat-chiny-beda-potega-motoryzacyjna-swi,18494,5086653,1,prasa-detal 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.