Aktualności

Pekin zamiast Hanoi

Polskie Linie Lotnicze LOT 29 maja zainaugurują rejsy z Warszawy do Pekinu – poinformował prezes spółki Marcin Piróg. Rejsy na tej trasie będą się odbywały trzy razy w tygodniu, początkowo Boeingiem 767, a docelowo Boeingiem 787 Dreamliner. Jednocześnie zamykana jest trasa do Hanoi.

Wyloty z Warszawy będą odbywały się we wtorki, czwartki i niedziele o godz. 16.10; lądowanie w Pekinie będzie o godz. 6.35 (czasu lokalnego) następnego dnia. Wyloty z Pekinu będą w poniedziałki, środy i piątki o godz. 8.45 (czasu lokalnego). Samoloty będą lądowały w Warszawie o 12.40.

LOT powraca na trasę do Pekinu. Ostatnio latał tam w 2008 r., ale po kilku miesiącach zawiesił to połączenie ze względu na koszty, jakie ponosił, latając tzw. korytarzem południowym nad Kazachstanem, co wydłużało również podróż. Zgodę na przeloty nad Syberią LOT otrzymał od rosyjskich władz w połowie listopada ub.r.

Więcej:

http://przewodnik.onet.pl/wiadomosci/lot-pekin-zamiast-hanoi,1,5032164,artykul.html 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.