Aktualności

W Lublinie powstaje Wikana Biznes Park

21 lutego 2012 r. odbyło się uroczyste wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę centrum biurowo-magazynowego – Wikana Biznes Park w Lublinie. Zakończenie realizacji kompleksu przewidziane jest na czerwiec przyszłego roku.

Inwestycja powstaje w lubelskiej podstrefie Europarku Mielec. Kompleks będzie składał się z dwusegmentowego budynku biurowego i hali wysokiego składowania. Koszty całej inwestycji są szacowane na ok. 60 mln zł. Inwestorem, który uzyskał pozwolenie na prowadzenie działalności w SSE jest WIKANA Invest, spółka zależna Grupy Kapitałowej.

Jako pierwsza zostanie wykonana część biurowa: dwa segmenty połączone przeszklonym łącznikiem. Na czterech kondygnacjach naziemnych znajdą się pomieszczenia o łącznej powierzchni 14 tys. mkw, zaś w podziemiu garaż na 165 samochodów. Pierwszy etap budowy biurowca (segment A) zakończy się już w listopadzie br. , w czerwcu 2013 roku ma być gotowa całość.  

Więcej:

http://www.spedycje.pl/wiadomosci/27984/w_lublinie_powstaje_wikana_biznes_park.html 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.