Aktualności

Wall Street bez korekty, Chiny odzyskują wigor

Wtorkowa sesja przyniosła symboliczne zwyżki za oceanem, ale indeksy pełzają w okolicy szczytów i nie wykazują znudzenia tym stanem. Dziś seria danych makro. Te z Chin były optymistyczne.

Niewielkie, sięgające około 0,1 proc. zwyżki na nowojorskim parkiecie, podobnie jak przebieg handlu, można interpretować na kilka sposobów. Liczy się jednak przede wszystkim to, że amerykańscy inwestorzy nie ulegli nastrojom swoich europejskich kolegów, bo wówczas zamiast skromnych wzrostów mielibyśmy pewnie spadki, które mogłyby nakręcić dziś negatywne emocje na naszym kontynencie. Wall Street optymizmem nie tryskała i chwilami indeksy znajdowały się minimalnie pod kreską, ale wszystko skończyło się szczęśliwie. Do bijących od kilku dni rekordy Dow Jones’a i Nasdaq, starał się wczoraj dołączyć także pozostający nieco w tyle S&P500. Znalazł się na poziomie najwyższym od końca kwietnia 2011 r. i minimalnie poniżej poziomów notowanych w czerwcu 2008 r. Chęci do realizacji zysków wciąż nie widać, o korekcie mówi się coraz mniej, rosną więc szanse na jej wystąpienia.

Więcej:

http://finanse.wp.pl/kat,104036,title,Wall-Street-bez-korekty-Chiny-odzyskuja-wigor,wid,14271958,wiadomosc.html?ticaid=1df74&_ticrsn=5 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.