Aktualności

Trejdoo.com i BigChina.pl łączą siły

Uruchomiona przez notowaną na NewConnect spółkę Igoria Trade platforma wymiany walut i zabezpieczania transakcji escrow – Trejdoo.com – rozpoczyna współpracę z kolejnym partnerem. Jest nim serwis BigChina.pl skierowany do importerów towarów z Chin. Umowa o współpracy to element strategii, która zakłada ekspansję spółki Igoria Trade na rynki wschodnie i pośredniczenie w kontraktach finansowych między Polską, a Chinami.

Platforma Trejdoo.com wystartowała w styczniu 2012 roku. To pierwszy z projektów notowanej na NewConnect spółki Igoria Trade, która planuje świadczyć innowacyjne usługi finansowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dwie z nich uruchomione zostały już na platformie Trejdoo.com, która umożliwia wymianę walut w internecie oraz zabezpieczanie transakcji finansowych z użyciem rachunku powierniczego escrow w internecie.

W ramach promocji usługi escrow Igoria Trade rozpoczęła właśnie współpracę partnerską z serwisem BigChina.pl. Plany rozwoju sięgają jednak dalej:

– W 2012 roku planujemy rozszerzenie działalności poprzez oferowanie swoich usług i wspieranie obsługi transakcji import-eksport na platformie internetowej Trejdoo. Igoria Trade zamierza zwrócić szczególną uwagę na rozwój oraz bezpieczeństwo obsługi tych transakcji pomiędzy klientami krajowymi, a klientami na Wschodzie, tj. w Rosji, na Ukrainie, w Chinach w Hong Kongu i w Indiach. Naszym celem jest stworzenie standardu rozliczeniowego, który zapewni bezpieczne, elastyczne i zintegrowane usługi na rachunku escrow – mówi Wojciech Kuliński, prezes Igoria Trade i pomysłodawca Trejdoo.com.

BigChina.pl to pierwszy i największy w Polsce portal dla ludzi chcących handlować z Chinami, zwłaszcza dla importerów z Chin. W BigChina.pl łatwo wyszukać chiński produkt (zdjęcie plus opis) oraz jego eksportera. W serwisie znajduje się też wiele cennych w wiedzę artykułów o imporcie pisanych przez specjalistów, a także forum dla ludzi zainteresowanych biznesem z Chinami: forum.bigchina.pl. Portal wystartował 1 grudnia 2006 roku i od razu zyskał przychylność największych mediów oraz dziesiątek tysięcy osób zainteresowanych importem z Chin. Spółka Bigchina realizuje także usługi w zakresie pośrednictwa w imporcie z Chin, weryfikacji firm chińskich oraz tworzenia raportów z rynku chińskiego, które kompleksowo uzupełniają ofertę portalu.

Żródło:

BigChina.pl

 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.