Aktualności

BTS Goodmana dla Schenkera

Goodman rozpoczął budowę pierwszego realizowanego w systemie built-to-suit, czyli „szytego na miarę", magazynu przeładunkowego typu „cross-dock" w ramach Kraków Airport Logistics Centre.
Magazyn o powierzchni 6 554 m.kw. został wynajęty przez firmę Schenker Sp. z o.o., operatora logistycznego w Polsce. Umowa najmu została podpisana na 10 lat. Budowa magazynu rozpoczęła się w listopadzie br., a przekazanie budynku klientowi planowane jest na maj 2012 roku.

Nowy projekt będzie już trzecim magazynem w Kraków Airport Logistics Centre, a DB Schenker Logistics już siódmym najemcą w tym parku.

– Cieszy mnie wybór Goodman jako firmy, która dostarczy nowy magazyn dla DB Schenker, a jednocześnie pierwszy BTS w Kraków Airport Logistics Centre. Wybór Goodman potwierdza wiarę klienta w fakt, że jesteśmy w stanie dostarczyć nowoczesne rozwiązania logistyczne dopasowane do jego indywidualnych potrzeb – mówi Błażej Ciesielczak, dyrektor zarządzający Goodman Poland.
Magazyn w Krakowie to pierwsza inwestycja realizowana przez Goodman dla polskiej spółki DB Schenker, ale już siódma w Europie. W listopadzie Goodman oddał do użytku centrum logistyczne o powierzchni 63 tys. m.kw. w Lipsku w Niemczech – swój trzeci projekt dla DB Schenker w tym kraju. Ponadto Goodman budował dla DB Schenker również w Belgii, Hiszpanii i w Czechach. 

Więcej:

http://www.spedycje.pl/wiadomosci/27520/bts_goodmana_dla_schenkera.html 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.