Aktualności

Zimowe zmiany w rozkładzie lotów na Lotnisku Chopina

Dwa nowe połączenia i zwiększona częstotliwość lotów na kilkunastu istniejących – warszawskie lotnisko rozpoczyna sezon zimowy.

14 listopada OLT Jetair uruchamia połączenie Warszawa-Rzeszów, natomiast 10 grudnia Eurolot po raz pierwszy poleci z Warszawy do Popradu na Słowacji. Na kilku kierunkach przewoźnicy zwiększają liczbę połączeń: LOT uruchamia trzy razy w tygodniu dodatkowe poranne rejsy do Helsinek, więcej rejsów realizowanych będzie także do Mediolanu Malpensa (siedemnaście tygodniowo) oraz Lwowa (siedem tygodniowo).

Lufthansa uruchamia dodatkowy, popołudniowy lot do Frankfurtu. Z trzech do czterech tygodniowo zwiększa się liczba lotów do Mediolanu Bergamo obsługiwanych przez tanie linie lotnicze Wizz Air.
Na kilkunastu połączeniach zmniejszy się częstotliwość rejsów, a kilka połączeń zostało zlikwidowanych. LOT nie będzie latał zimą do Damaszku i Bejrutu, Wizz Air skasował połączenia do Burgas i Madrytu, a Norwegian zlikwidował połączenie do Bergen. 

Więcej:

http://www.spedycje.pl/wiadomosci/27232/zimowe_zmiany_w_rozkladzie_lotow_na_lotnisku_chopina.html 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.