Aktualności

Miliony kontenerów w porcie

Balticon SA podpisał aneks do umowy o współpracy z niemiecką firmą Hapag Lloyd (American Hamburg-Amerikanische Packetfahrt-Aktien-Gesellschaft), która plasuje się na 5 miejscu w rankingach największych światowych potentatów żeglugi morskiej. Umowa dotyczy organizacji transportu kontenerów niskotermalnych i standardowych na terenie całej Polski. Jej szacowana wartość to ponad 1 100 000 złotych.

Nieokreślony okres trwania umowy, pozwala jednak przypuszczać, iż ostateczna wartość kontraktu przewyższy szacowane kwoty.

– Nasza współpraca z Hapag Lloyd obejmuje transport standardowy i niskotermalny. Transport niskotermalny w ostatnim czasie rozwija się najszybciej ze wszystkich kategorii branżowych, zaś Balticon ma znaczny udział w tym rynku, bowiem obsługuje najwięcej tak wyspecjalizowanych przewozów – mówi Tomasz Szmid, prezes Balticon SA.

Więcej:

 http://www.spedycje.pl/wiadomosci/26823/miliony_kontenerow_w_porcie.html

 

 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.