Aktualności

Huawei liderem transformacji cyfrowej

Huawei pomoże globalnym operatorom telekomunikacyjnym w transformacji cyfrowej. W ubiegłym roku chiński gigant przeszkolił 160 000 specjalistów branży ICT.

Chiński gigant telekomunikacyjny Huawei Technologies od kilku lat poszerza portfolio swoich produktów. Nie są to już tylko telefony komórkowe, inteligentne sprzęty gospodarstwa domowego, czy aplikacje dla smartfonów. Ostatnie lata marka poświęciła na transformację cyfrową oraz opracowywanie rozwiązań dla firm. W krótkim czasie chińska firma stała się jednym liderów branży ICT. Są to usługi oparte na rejestracji, przetwarzaniu, transmisji i odtwarzaniu danych.

You Jiangtao, wiceprezes globalnej obsługi technicznej w Huawei, powiedział, że infrastruktura ICT stała się podstawą inteligentnego świata. Z kolei bycie ekologicznym, wydajnym, bezpiecznym i inteligentnym to kluczowe wymagania dla wsparcia innowacji. Huawei wychodzi temu naprzeciw i będzie aktywnie wspierać światowe telekomy w przejściu przez transformację cyfrową.

W 2022 roku wszystkie 15 docelowych sieci Huawei zajęło pierwsze miejsce w teście porównawczym przeprowadzonym przez niemiecką firmę Umlaut. Umlaut zajmuje się testowaniem sieci komórkowych w zakresie symulacji, planowania i optymalizacji pod kątem wysokiej wydajności.

Już teraz dla wielu operatorów telekomunikacyjnych usługi cyfrowe są kluczem do rozwoju biznesu. Rozwiązania Huawei FinTech 2.0 zapewniają zaś kompleksowe usługi finansowe dla rynków wschodzących i obsługują obecnie ponad 30 operatorów telekomunikacyjnych i 400 milionów użytkowników na całym świecie. Idealnym przykładem jest Safaricom, operator telekomunikacyjny w Kenii. Kenijski operator zaadoptował rozwiązania Finech do oferowania usług płatniczych.

Priorytetem Huawei jest ciągły rozwój talentów i umiejętności personelu. Usługa edukacyjna Huawei zapewnia wszechstronny rozwój. Obejmuje on cyfrowe przywództwo, jak i certyfikację w zakresie szerokich umiejętności ICT. Tylko w 2022 roku chiński gigant zapewnił szkolenia dla 160 000 talentów ICT na całym świecie.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202303/13/WS640ee049a31057c47ebb42e4.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.