Aktualności Targi branżowe

Targi Kantońskie wracają w wersji stacjonarnej

Po pandemicznej przerwie Targi Kantońskie powrócą w tradycyjnej formule spotkań. Wydarzenie rozpocznie się już 15 kwietnia.

Targi Kantońskie, znane też jako Chińskie Targi Importu i Exportu, odbędą się w tym roku w wersji stacjonarnej. Po trzyletniej przerwie, spowodowanej pandemią Covid-19, wystawcy znów spotkają się z odwiedzającymi. Od 2020 roku Targi Kantońskie dostępne były dla gości z zagranicy wyłącznie w strefie on-line. Trwające nieprzerwanie od 1957 roku wydarzenie jak co roku przyciągnie tysiące odwiedzających.

Wystawy, spotkania tematyczne i panele dyskusyjne trwać będą od 15 kwietnia do 5 maja. Jak zwykle podzielone będą na trzy fazy:

  • Faza 1 (15-19 kwietnia): m.in. AGD, elektronika, oświetlenie, materiały budowlane
  • Faza 2 (23-27 kwietnia): m.in. dekoracje, zabawki, wyroby konsumpcyjne
  • Faza 3 (1-5 maja): m.in. odzież, tekstylia, akcesoria podróżne, wyroby medyczne

Powrót do tradycyjnej formy targów nie oznacza, że organizatorzy zrezygnują z wystaw w wersji on-line. Będzie ona nadal dostępna dla tych, którzy nie zdążą dojechać do Chin na czas.

Tegoroczna powierzchnia wystawiennicza zostanie powiększona z 1,18 milionów m2 do 1,5 miliona m2. Szacuje się, że w targach weźmie udział ponad 30 000 chińskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Aż 5000 z nich to będą marki chińskie koncentrujące się na produkcji i rozwoju zaawansowanych technologii.

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/a/202303/16/WS6413180aa31057c47ebb4e89.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.